TÜRKÇE DEUTSCH
KÜNYEİLETİŞİM

Hallac Medien’den, Avusturya’da Kitap Servisi hizmeti!

Avusturya’da yaşayan ve www.hallac.org’da yazan Türkiye kökenli yazar, şair ve akademisyenlerin kitaplarını, isteyen okurlarımıza ulaştırma çalışması başlattık. Hallac Medien olarak bu çalışmayı, “Hallac Kitap Servisi” adıyla sürdüreceğiz.

HallacHallac Medien olarak, yeni bir çalışma başlatıyoruz: Avusturya’da yaşayan ve www.hallac.org’da yazan Türkiye kökenli yazar, şair ve akademisyenlerin kitaplarını, isteyen okurlarımıza ulaştırma hizmeti. Bu çalışma veya hizmeti, “Hallac Kitap Servisi” adıyla sürdüreceğiz. www.hallac.org’da yazan “kitaplılar” çoğaldıkça, buradan ulaşabileceğiniz kitapların listesi de zenginleşecektir.

Çalışmamızı, www.hallac.org’un üç yazarının Erhan Altan, Murat Naroğlu ve Hüseyin Şimşek’in kitaplarıyla başlatıyoruz. Bu üç yazarın Türkiye’de kitapçılarda ve internet üzeri dağıtım kanallarından piyasada olan kitaplarını, “Hallac Kitap Servisi” üzerinden daha kolay, hızlı ve hesaplı edinebilirsiniz.

Yazarların, ilk baskıları tükenmiş, yeni baskıları da henüz yapılmamış kitaplarına, listede yer verilmiyor. Yani, listede yer almayan kitap, piyasada da yok demektir. Bu tükenmiş kitapların yeni baskıları yapıldıkça, buradaki listeye de ekleneceklerdir.

Sipariş etmenin yol ve yöntemi

Yapacağınız, iki basit iş var: Bir: İstediğiniz kitabın/kitapların ilgili listede belirtilen fiyatı kadar ödemeyi, aşağıda bilgileri verilen banka hesabına yapmak. İki: Yine aşağıda verilen elektronik posta adresine, posta adresinizi göndermek.

Postalandıktan sonra, Avusturya’da iki, Viyana’da bir günde kitaplar elinizde olacaktır. Posta ücreti, fiyata dahildir.

Kitap Listesi, hallac.org'un ana sayfasının sağ köşesindeki "Duyurular" penceresindedir.-------------------------------------------------------------------------------------------
Banka Bilgileri: Hallac Medien- und Kulturzentrum
Bank Austria,
 IBAN: AT82 1200 0513 2936 5 507, 
BIC: BKAUATWW

Ayrıntılı Bilgi: info@hallac.org 

 


<-geriye:

listede haber yok